• Numer telefoni+ 355 (04) 22 47 267
  • Emailinfo@concord.al

Rreth Concord Travel

Concord Travel & Tours nisi aktivitetin e saj ne vitin 1999. Selia e Concord Travel & Tours ndodhet ne qender te Tiranes ne bulevardin "Deshmoret e Kombit". Kompania jone ka si qellim kryesor ti sherbeje klienteve tane ne Shqiperi me udhetime te gjithanshme si dhe me informacione te pasura mbi holetet. Ne i japim asistence klienteve ne procesin e vendimmarrjes se ku duhet te shkojne dhe ku duhet te qendrojne. Stafi yne eshte i perkushtuar te siguroje sherbim me kualitet klienteve ne udhetim dhe turizem. Ne jemi te motivuar nga besimi se nga nje ekseprience e madhe nderton kompani te madhe. Ne, tek Concord Travel & Tours, jemi krenar per reputacionin tone te shkelqyer i cili eshte i bazuar ne angazhimin qe gjithmone duhet te kalojme parashikimet e klienteve. Fokusi yne kryesor jane Grupet Turistike. Produkti qe ne ofrojme eshte i bazuar ne nje eksperience unike mbi vendet historike dhe arkeologjike, ashtu edhe natyrore.

Nje nga produktet me te sukseshme kane qene edhe “Bunker Tour”, I cili ka patur nje sukses absolut tek grupet e huaja qe kane vizituar vendin tone nepermjet nesh.
Ne sherbejme udhetime qe ju ofrojne mundesine te eksploroni Shqiperine Qendrore dhe ate Jugore. Gjithashtu ne ture te kombinuara ju mund te shijoni bukurite mahnitese te Veriut te Shqiperise. Gjate ketyre udhetimeve, turisti do te zbuloje vendet me trashegimi boterore sic eshte Gjirokastra, qytet me shtepi dhe nje arkitekture te mahnitshme. Butrinti, vend me vlera te shquara arkeologjike. Berati, qytet me nje histori 2500 vjecare dhe me nje keshtjelle unike me ikonografi te pasur.

Ne ofrojme sherbime per:

* Grupe qe vijne ne Shqiperi dhe ture individuale
* Rezervim Hotelesh, Resortesh si dhe apartamentesh
* Konferenca, rezervime per bankete, work shop .. etj
* Rezervime fluturimesh dhe prerje biletash ne te gjithe boten.
* Konsulece te gjithanshme me zyren tone te re ne Aeroportin Internacional te Tiranes
* Transferta per ne aeroport dhe anasjelltas
* Makina me qera
* Pushime per te gjithe ata qe duan te dalin jashte Shqiperise
* Udhetime te organizuara ne disa kazino per te provuar fatin dhe per tu argetuar (Montenegro, Slloveni, Austri, Greqi .. etj)
* E fundit, por jo me pak e rendesishme, eskluzivitet ne prenotimet ne tregun Shqiptar te Hotel “Maestral”